Somfy. Історія французької компанії,
що стала світовим лідером.


Створена у 1969 році, Somfy є французька група, що походить з регіону Haute Savoie, із серця долини Arve міста Cluses. Це великий регіон з розвинутою металообробною промисловістю. Залишаючись вірною своїм цінностям, Somfy присутня в даний час в більш ніж 60 країнах і є світовим лідером у дверної та віконної автоматизації для будинків та будівельної промисловості, з більш ніж 100 мільйонами двигунів, проданих по всьому світу.
  • 922,8 M€
    оборот (2013)
  • Працюємо в 60 країнах,
    маємо 78 філіалів, а також 52 офіса и агентства
  • 8400
    співробітників по всьому світу
Завод, R&D центр и лабораторія
Логістичний центр
Центр, присвячений Home Automation

Інновації Somfy: зміцнення Вашого добробуту.

400

Щодня 400 інженерів Somfy розробляють нові ідеї підвищення комфорту і безпеки у Вашому домі.

40

Щорічно реєструються близько 40 патентів, що роблять Ваше життя кращим.

10%

10% доходу від продажів направляється на розробку інновацій

Somfy гарантує максимальну надійність.

 

У нас немає місця для дрібниць, коли справа доходить до Вашої безпеки та комфорту.

У нас немає місця для дрібниць, коли справа доходить до Вашої безпеки та комфорту. Всі продукти Somfy, особливо двигуни, випробувані і перевірені в самих екстремальних умовах, забезпечуючи довгострокову гарантію: 5 років* для двигунів, пристроїв автоматики, аксесуарів і систем сигналізації. * 3 рокі для двигунів і пристроїв автоматики воріт.

ТОВ "Зомфі"

У жовтні 2011 року Група Somfy, провідний світовий виробник засобів управління в сегменті Home Motion, заснувала свою дочірню компанію ТОВ "Зомфі" в Києві. Склад філії - це команда з 5 чоловік, досвідчених і давно працюючих у цій сфері бізнесу на ринку України. Команда продовжує розвивати бізнес Somfy на ринку України в рамках проектів Групи Somfy.

На всіх етапах співпраці з партнером, ми забезпечуємо його повною технічною підтримкою - починаючи від консультацій по телефону, найдокладнішими інструкціями, розробкою складних функціональних схем застосування продукції і закінчуючи безпосередньою роботою на об'єкті партнера.